Notify.app—простий і елегантний спосіб відслідковувати стан вашої поштової скриньки Gmail

Notify.app—простий і елегантний спосіб відслідковувати стан вашої поштової скриньки GmailОдним з найбільш популярних сервісів електронної пошти серед гиків і просто просунутих користувачів є Gmail. Причому, думаю, багато хто користується переважно його веб-інтерфейсом. У такого стилю роботи є один недолік — про появу нових повідомлень дізнаєшся тільки коли перевіряєш свій акаунт Gmail.

Проблему вирішують різні уведомлялки. Вони самі перевіряють пошту, а коли є непрочитаний лист, повідомляють про нього користувача.

Щодо нової уведомлялкой став Notify — безкоштовний додаток компанії Vibealicious. Після установки програма розташовується в рядку меню. Там вона відображає кількість непрочитаних повідомлень. Клацання по значку програми дозволяє подивитися теми і фрагменти останніх 20 листів. Програма підтримує роботу з декількома обліковими записами, до того ж у неї зручний і красивий UI.

Notify.app—простий і елегантний спосіб відслідковувати стан вашої поштової скриньки Gmail

Головний мінус Notifyapp полягає в тому, що програма поки не вміє перевіряти поштові скриньки служби Google Apps for Your Domain. Тобто якщо ви користуєтеся Gmail на своєму домені, Notify вам не помічник. Розробники обіцяють додати підтримку Google Apps у версії 1.1. В офіційному блозі навіть називалася приблизна дата, коли це може статися — середина вересня. Як бачимо, робота затягнулася…

Скачати Notify можна з сайту розробника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *