Notifier — переадресація повідомлень з одного додатка в інше

Сервіс допоможе отримувати нове з Telegram-каналу на пошту і читати пошту через RSS-стрічку.

Notifier може сильно полегшити життя тим, хто не дуже любить певний сервіс, але періодично змушений їм користуватися. Наприклад, ви терпіти не можете Telegram, але тільки в ньому ваш кумир веде до остраху цікавий канал. За допомогою сервісу можна зробити так, щоб повідомлення з цього каналу приходили вам на пошту, в Slack або прямо на ваш сайт через механізм Webhook. А можна налаштувати показ контенту в RSS-стрічці.

Notifier — переадресація повідомлень з одного додатка в інше

Щоб зв’язати два додатки, просто дотримуйтесь інструкцій. Наприклад, щоб налаштувати переадресацію розсилок з Telegram на пошту, введіть свій ящик, а потім вкажіть назву каналу. Після цього залишиться тільки два рази натиснути «Зберегти» (Save).

Інтеграцій в Notifier не багато, але майже будь-при бажанні знайде застосування хоча б однієї з них. У першу чергу це стосується розробників: програма Cron для періодичного виконання завдань і вже згаданий Webhook призначені здебільшого для них.

Сервіс підтримує електронну пошту, RSS-стрічки, Slack, Webhook, Сгоп і Telegram. Але це не означає, що їх можна вільно пов’язувати один з одним. Наприклад, не можна зробити так, щоб листи приходили в месенджер Павла Дурова.

Notifier →

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *