Notepad? Oh, no! NotePub!

Не так давно ми писали про те, що сервіс Google Notebook явно втрачає підтримку свого батька, і пропонували вам замінити його іншими, як схожими, так і відмінними від нього сайтами. Сьогодні я хотів би розповісти ще про одному подібному сервісі, причому, як не дивно ця суміш блогу, записок і сервісу для зберігання мене вразила, хоча і не дизайном.

Notepad? Oh, no! NotePub!

NotePub, так називається цей сервіс, що дозволяє вводити вручну, так і переносити з іншого вікна браузера всіляку форматовану інформацію. Ви можете поділитися нею з іншими учасниками цієї, можна сказати, соціальної мережі, можете перетворити її в запис Wiki, з наданням прав на редагування іншим учасникам або всім бажаючим.

Я не беруся визначити жанр цього додатка, але воно просто, і може сподобатися тим, хто любить збирати різноманітну інформацію в Мережі для подальшої обробки. З мінусів відзначу неочевидний і явно не до кінця завершений дизайн. Плюсом можна назвати легкість у використанні основної функціональності, систему пошуку та теги. До речі, сервіс можна використовувати і на iPhone, де він виглядає навіть пристойніше, ніж у браузері.

Notepad? Oh, no! NotePub!

NotePub: Messy, But Good [ Darrell Etherington ]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *