Noodzy — командний рядок для управління Facebook, Twitter і Gmail

Більшість з нас має облікові записи в сервісах Facebook, Twitter, Gmail і активно ними користується. Однак тримати весь час кілька відкритих сторінок з цими та іншими сервісами і постійно перескакувати між ними не зовсім зручно. Тому хочемо порекомендувати вам новий веб-застосунок Noodzy, яке намагається замінити собою вищеперелічені служби.

Noodzy — командний рядок для управління Facebook, Twitter і Gmail

Noodzy — це простий сервіс, який дозволяє виконувати основні дії в прив’язаних до нього акаунти з допомогою введення спеціальних команд. Таким чином, ви можете не відкриваючи додаткових сторінок переглядати та розміщувати записи в Facebook або Twitter, отримувати пошту, шукати в мережі і так далі.

Noodzy — командний рядок для управління Facebook, Twitter і Gmail

Для початку необхідно пройти простий процесс реєстрації, а потім слід пов’язати свої акаунти в Facebook, Twitter і з сервісом Gmail Noodzy. Після цього ви можете використовувати спеціальні команди, список яких представлений на цій сторінці, для виконання потрібних завдань. При цьому деякі команди можна використовувати разом з іншими, наприклад набравши #fb #tw ваше_сообщение ви відправите повідомлення одночасно в Facebook і Twitter.

Сервіс Noodzy знаходиться ще на ранній стадії розробки, і поки ще відверто сируватий. Однак, продемонстрований підхід вельми цікава і в майбутньому, можливо, стане дуже зручним рішенням для управління декількома сервісами одночасно з одного місця.

Noodzy

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *