Nokia може відродити легендарний телефон серії XpressMusic

Новинка позбудеться фірмових кнопок, але отримає стереодинаміки.

Компанія HMD Global продовжує воскрешати телефони Nokia, які колись були популярні. Так, слідом за оновленим Nokia 3310 і «бананом» Nokia 8110 4G найближчим часом може бути представлена реінкарнація моделі Nokia 5310 XpressMusic. Схожа на неї новинка вже помічена в базі даних китайського регулятора TENAA зкодовою назвою TA-1212.

Nokia може відродити легендарний телефон серії XpressMusic

Про спорідненість з легендарним музичним телефоном говорить практично ідентичний дизайн. Правда, телефон може позбутися головної особливості оригіналу, а саме кнопок управління музикою на бічних гранях. На підготовку до запуску пристрої замість них звичайні декоративні вставки червоного кольору. При цьому TA-1212 може отримати стереодинаміки, решітки яких можна побачити на фронтальній панелі зверху і знизу.

За інформацією TENAA, телефон буде оснащений 2,4-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 320 × 240 пікселів, 8 МБ оперативної і 16 МБ вбудованої пам’яті з можливістю розширення до 32 ГБ картами microSD. Ємність акумулятора складе 1200 мА·ч. Основна камера — 0,3 Мп.

Терміни анонса пристрою, як і його назва, поки не розкриваються, проте проходження сертифікації зазвичай говорить про те, що офіційний запуск відбудеться в найближчі пару місяців.

А як ви ставитеся до відродження старих телефонів? Яку модель ви б хотіли побачити в новому вигляді? Розкажіть в коментарях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *