NFOPad — переглядач невеликих текстових файлів

Частенько всередині архіву з програмою або якогось мануала йде файл з розширенням NFO або DIZ. C увазі це простий текстовий файл, але якщо придивитися краще, то можна помітити відмінності – такий файл частенько містить псевдографику, фрагменти кодів PHP, нестандартне форматування, і багато інших, не зовсім зрозумілі пересічному Блокноту, вставки. Для таких файлів я давно користуюся спеціальною програмою – NFOPad.

NFOPad — переглядач невеликих текстових файлів

Іноді навіть в файлів NFO зустрічаються вбудовані шрифти ASCII. Так ось NFOPad вміє грамотно читати такі файли, а замість набору незрозумілих символів малювати псевдографику (ну і правильно друкувати її на принтері).

NFOPad — переглядач невеликих текстових файлів

Загалом, вважаю, що NFOPad – краща програма, яка вміє це робити. Відповідаючи особистим пристрастям, програма може змінювати колірну гаму на будь-яку, яка Вам подобається. Звичайно ж, вона розуміє юнікод. Класна фішка — розташування вікна програми завжди поверх інших, – це дуже зручно, коли читаєш якусь інструкцію по установці програми паралельно з її запуском. Мало того, що програма мала і безкоштовна, вона ще й портабельная. Втім, якщо хтось хоче пов’язати її з реєстром, то в неї вбудована можливість інтеграції з контекстного меню Провідника.

Вердикт: обов’язковий мастхев! Пруфлінк: http://thd.dyndns.org/s_nfopad.php. У вас є альтернативи?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *