ІНФОГРАФІКА: Часник — дивовижне природне ліки для вашого організму

Сьогодні часник має кілька погану славу і підмочену репутацію. Можливо виною тому став його різкий характерний запах, а може непомірна любов до часнику представників деяких верств населення, але навіть слабкий запах часнику сьогодні є явною ознакою поганого тону. І абсолютно марно, адже за сукупністю корисних властивостей це рослина перевершує практично всі інші відомі лікувальні трави та плоди.

Цілющі властивості часнику були відомі ще в далекій давнині. В Індії його використовували в лікувальних цілях ще кілька тисяч років тому, а в Стародавньому Єгипті статус часнику був настільки високий, що він був виявлений навіть у похоронних усипальницях фараонів. Часник абсолютно заслужено згадується не тільки в багатьох старовинних медичних трактатів, але навіть в Біблії та Корані, як абсолютно корисний і необхідний для людини продукт.

Сучасні дослідження перевірили спостереження цілителів минулого і підтвердили благотворний вплив часнику на наш організм. Про деяких їхніх висновках та інших цікавих відомостях про це «королі царства рослин» ви дізнаєтеся в нашій новій інфографіці.

ІНФОГРАФІКА: Часник — дивовижне природне ліки для вашого організму

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *