Інфекція – це сучасний демон: в Мумбаї жителі спалили опудало Коронасур. Всі сподіваються, що це допоможе в боротьбі з хворобою

Із зростанням числа випадків зараження коронавірусом стає ясно, що інфекція – це сучасний демон, що лякає людей по всьому світу. Кілька жителів з острова Ворлі в Мумбаї, взяли на себе відповідальність стати перед обличчям демона і спалити його, принаймні символічно. Слідуючи традиції Холіка Дахана, жителі сконструювали опудало коронавіруса і дали йому назву “Коронасур”.

У Мумбаї місцеві жителі спалили опудало “Коронасура”

Традиційно напередодні свята Холі спалюється модель демниці Холіки, що символізує перемогу добра над злом. Як свідчить легенда, після цього фестивалю на індійському субконтиненті приходила довгоочікувана весна.

Враховуючи, що COVID-19 відноситься до числа сучасних зол, що забирають життя і заражають сотні людей, символічне спалення не здається таким вже дивним – принаймні, так вважають деякі жителі Мумбаї.

Згодом, фотографією “Коронасур” поділилися в соціальній мережі Twitter.

Через кілька годин після моменту публікації, пост набрав понад 870 лайків та коментарів. Користувачі обмінювалися жартами, а деякі навіть хотіли вірити в те, що даний метод допоможе позбутися від вірусу.

Крім того, люди також ділилися мемами і гифками, щоб висловити свою думку з приводу “Коронасура”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *