Незвичайні кішки підкорили весь Інтернет своєї “мимишностью”

Якій тварині ви б віддали звання самого симпатичного звірка в Північній Америці? Перш ніж ви відповісте, ознайомтеся з фотографіями чарівних кішок породи рингтейл. Це невловима тварина мешкає на заході США.

Миле звірятко

Рингтейлы – полохливі істоти, які дуже обережні з людьми. Сфотографувати їх – завдання непросте. А ось домашні рингтейлы нікого не бояться. Фотографії цих милих тваринок збирають мільйони “лайків” в Інтернеті, і це не дивно – тільки подивіться на цих мілашек!

Хоча ці звірята відомі як кішки-рингтейлы, вони не мають ніякого відношення до котів. Насправді вони належать до сімейства ракунових.

У рингтейлов є певні характеристики, які ріднять їх з котами. Наприклад, цей звірок вмивається, облизуючи передню лапу і витираючи нею морду.

Анна Хилькевич має намір змінити ім’я своєї молодшої дочки
Я знайшла спосіб, як позбавити помідори від фітофтори. Допомагає часниковий розчин
Замість масок і бальзамів я завжди роблю прості спреї для зміцнення волосся

Рингтейлов іноді називають шахтарськими кішками, так як їх іноді можна зустріти біля шахтарських таборів, де ці тварини полюють на гризунів.

До речі, нелюбов до мишам і щурам – ще одна риса, яка ріднить рингтейлов з котами.

Рингтейлы, на відміну від своїх близьких родичів єнотів, відмінні мисливці. Вони харчуються мишами, пацюками, кроликами і ховрахами.

Ці маленькі хижаки – на рідкість милі створіння. Вони схожі одночасно на єнотів, фенеков і кішок. Напевно, кожному хотілося б завести такого звірка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *