Nexus — просунута док-система для Windows

Багато програми на цьому шляху канули в лету, багато втратили популярність і розробники закинули з оновлення. Але ентузіасти з Winstep не сумують, і підносять нам свій новий погляд на те, як повинен виглядати універсальний запускатель програм в Windows.

Nexus — просунута док-система для Windows

А арсеналі Nexus є одразу кілька попередньо встановлених тем оформлення, у яких відображається попередній перегляд, кілька звукових тим, і навіть озвучка чоловічим і жіночим голосом.

Nexus — просунута док-система для Windows

Налаштовувати програму – саме задоволення. Всі налаштування забезпечені попереднім переглядом обраної позиції, згруповані за розділами. Док показує не тільки ярлики програм та деякі процеси, що супроводжуються анімацією, але і запущені завдання.

Nexus — просунута док-система для Windows

Для будь-якого ярлика, завдання або процесу показується не тільки мініатюра, але і коротка інформація про файл/папку/подію, яка відображається в невеликому спливаючому віконці. Nexus може розташовуватися з будь-якої сторони екрану, автоматично ховатися з екрану, стартувати разом з системою, має красиві ефекти, що супроводжує роботу, в загальному, втілює все краще, що було для Windows в плані док-запускателей.

Завантажити Nexus: http://www.winstep.net/default.asp?cat=nexus.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *