NetJaxter Desktop — Web2.0 на вашому десктопі

NetJaxter Desktop — дуже цікаве рішення для тих, чия діяльність зосереджена в Web. Утиліта дозволяє створювати каталоги часто запускаються web-сервісів і розміщувати їх у вигляді посилань і іконок в панель швидкого запуску, в автозавантаження і навіть в трей. Каталоги web-додатків можна фільтрувати за різними параметрами: за статусом, тематиці, рейтингу, кількості запусків, алфавітом і багатьом іншим. Всі розташований у друвовидной структурі, дуже зручно сортується, групується і дуже красиво відображається.

NetJaxter Desktop — Web2.0 на вашому десктопі

Сайти можуть автоматично оновлюватися з заданою періодичністю і шикуватися в спеціальній закладці за стпенени давності. Для швидкого доступу до сервісів є власний вбудований браузер (до речі, досить швидкий і зручний), який може працювати як на движку IE, так і через ядро Mozilla/Firefox (необхідний додатковий модуль, який програма запропонує завантажити і встановити в процесі інсталяції).

NetJaxter Desktop — Web2.0 на вашому десктопі

Мені додаток сподобалася остаточно завдяки тому, що для установки не потрібні права адміністратора. Це говорить про те, що втручання у код Windows і реєстр мінімально.

NetJaxter Desktop — Web2.0 на вашому десктопі

Так як я часто на роботі використовую web-сервіси (Gmail, Google Reader, Google Search, Google Docs, Meebo, Yandex плюс пара десятків сайтів бізнес-партнерів), то це додаток міцно влаштувалося на моєму робочому десктопі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *