Немовля реагує на фрази мами дуже заразливим сміхом (відео)

Інтернет просто кишить різними кумедними відео з маленькими дітками. Карапузи вражають своєю реакцією на буденні речі і змушують посміхатися всіх навколо. Так, наприклад, один малюк дуже смішно відреагував на дії мами.

Маленький веселун

Це відео розмістили в мережі молоді батьки з Америки. Дівчина на ім’я Лілі пішла готувати вечерю. Але її малюк ніяк не хотів сидіти в манежі, тому довелося взяти його з собою.

Щоб якось розважити маленького сина, Лілі почала вголос відраховувати кількість ложок з будь-якими інгредієнтами, які вона збиралася класти на блюдо. На кожну цифру рахунку хлопчик починав дуже забавно і весело реготати. Після чого він зосереджено дивився на маму, а потім все повторювалося.

Важко зрозуміти, чого саме дитина сміявся. Адже для таких малюків все в новинку. Навіть найбуденніші речі можуть чимало здивувати і насмішити їх. Це таке прекрасний час, повне веселих відкриттів.

Поки Лілі намагалася приготувати вечерю, її чоловік Джек вирішив зафіксувати на відео цей кумедний момент. Правда, молоді батьки вирішили, що таке смішне вигляді не повинно припадати пилом в сімейному архіві. Цей заразливий сміх дитини повинен почути весь світ. В Інтернеті відео набрало мільйони лайків і захоплених коментарів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *