Немолодий чоловік із зайвою вагою майстерно танцює свінг: відео

Джон Ліндо вперше взяв участь у чемпіонаті з танців більше чверті століття назад. Глядачі не чекали побачити на паркеті такого колоритного чоловіка — він був, м’яко кажучи, побільше своїх конкурентів. Невже чоловік із зайвою вагою зможе виконати свінг? Але тільки заграла музика, всякі сумніви розсіялися. В той день Джон Ліндо посів перше місце.

Майстер свінгу

Конкурс, який приніс Ліндо визнання шанувальників джазового танцю, що проходив у форматі джек-н-джилл. Головна особливість такого змагання — зміна музики і партнера. Тобто учасники до останньої секунди не знають, з ким їм доведеться танцювати і під яку композицію. Ліндо продемонстрував не тільки дивовижну пластику, але і вміння імпровізувати і взаємодіяти з незнайомою партнеркою.

Після знакового виступу на конкурсі 1992 року незвичайний танцюрист здобув ще кілька нагород на чемпіонатах по свінгу. Зараз він сам організовує подібні заходи. Але насамперед він хореограф.

На щастя, Ліндо іноді радує шанувальників своїми виступами. Одне з останніх — на відео.

Свінг — загальна назва танців під джазові композиції. Це напрям почав розвиватися майже сто років тому. Спочатку його виконували виключно афроамериканці. Сьогодні свінг популярний у всьому світі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *