Neko Collector — пасхалка з Android Nougat, доступна всім

Розробники Google вміють дивувати, і тому кожна версія Android, починаючи з Gingerbread, містить символічний презент, або, якщо хочете, пасхальне яйце. Android Nougat не є винятком, проте пасхалку цієї ОС можуть завантажити всі бажаючі.

Neko Collector — казуальна гра, адаптована заповзятливим розробником з Індії для пристроїв на базі Android Ice Cream Sandwich і новіше. Вона практично в точності повторює приховане в надрах Nougat «послання» і покликана скрасити дозвілля користувачів, що чекають оновлення.

Ідея гри дуже проста, якщо не сказати примітивна. На відміну від переважної більшості аналогів, Neko Collector практично не передбачає якоїсь активності з боку гравця. Суть полягає в очікуванні — тривалому або не дуже — з подальшою ловів здобичі. У разі Neko Collector роль видобутку грають коти.

Neko Collector — пасхалка з Android Nougat, доступна всім

Вам потрібно запустити додаток і, вибравши приманку, покласти її на тарілку. Після нехитрих маніпуляцій необхідно закрити гру і просто чекати. Через деякий час ви отримаєте повідомлення про те, що кішка з’їла приманку і може бути спіймана.

Мета гри, як і у випадку з Pokémon GO, полягає в затриманні як можна більшої кількості віртуальних кішок. Єдиним, але основним відзнакою Neko Collector від розробки Niantic є несумісність з технологіями доповненої реальності. В іншому все практично те ж саме. Обов’язково спробуйте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *