Нехай дівчата заздрять: як сьогодні виглядає хлопчик з самими довгими віями в світі

Зовсім недавно світ познайомився з молодою власницею самих пухких губ в “Инстаграме”. Малятку Кедді Джоан Уолтон трохи більше року, і вона вже відома в багатьох частинах світу. У дівчинки є костюм Купідона і навіть супермоделі, а також велике число прихильників. Але тепер в соціальній мережі з’явився новий герой. І це хлопчик-підліток, а його особливість полягає в супердлинных віях, про які мріє кожна дівчина.

Майбутній рекордсмен

Ще одним атрибутом краси і жіночності завжди були довгі вії. Дівчата годинами працюють над ними, щоб очі виглядали таємничими та привабливими. Вони купують об’ємну туш, накладні вії, роблять інтенсивний макіяж очей, використовують олії, але у більшості випадків досягнутий результат носить тимчасовий характер.

Однак цей хлопчик змусить багатьох дівчат відчувати заздрість. По всій імовірності, 11-річний Муін Бачонаев скоро потрапить до “Книги рекордів Гіннеса”.

Довжина його вій зараз становить 1,69 дюйма, але це не межа. Чи Можете ви уявити таку красу над вашими очима?

Кожен рік чемпіонські вії продовжують рости. Якщо це продовжиться, через кілька років Муін легко поб’є світовий рекорд, який в даний час складає 2,75 дюйма.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *