Небо Нової Зеландії стало помаранчевим. Але жителі бачать в цьому не романтику – тільки тривогу

Вже 4 місяці в Австралії вирують пожежі. Незважаючи на те, що катастрофа набула неймовірні масштаби, в Мережі про проблему заговорили зовсім недавно. І знаменитості, і звичайні люди намагаються не залишатися осторонь. Вони закликають допомагати потрапили в біду і робити все можливе, щоб врятувати тварин, що залишилися без їжі і даху над головою.

Самі мешканці непокояться, що незабаром і вони можуть втратити свої будинки. Навіть над Новою Зеландією небо вже забарвилося в помаранчевий колір. Пожежі в Австралії настільки сильні, що їх видно відблиски на цій острівній державі.

Катастрофа величезного масштабу

Експерти пов’язують її виникнення з зміною клімату. Але цей факт навряд чи може якось втішити. З вересня площа пожежі зросла в рази, і на даний момент вона становить майже 5,5 мільйонів гектарів. Кількість будинків, непридатних для житла, величезна. Триває термінова евакуація як місцевого населення, так і туристів.

За оцінками експертів, показник забрудненості повітря перевищує норму аж у 26 разів! Що зовсім не дивно: в Австралії дуже важко дихати з-за сильного задимлення. При цьому вологість повітря становить всього 10 %. Мешканці кажуть, що дана ситуація гірше війни. Вони сподіваються, що незабаром зможуть дихати чистим повітрям.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *