Небезпечний мороз для смартфона

Багато хто з вас напевно помічали, що при низькій температурі мобільні гаджети починають пустувати. Зокрема, показник заряду акумулятора стрімко йде в нуль, та й екран поводиться якось дивно. Нижче ми представляємо вам інфографіку, яка наочно відображає нижні температурні межі, які здатне витримати ваш мобільний пристрій.

Позначки зліва позначають температуру (все в градусах Цельсія), при якій робота пристрою стає нестабільною, а праворуч — межа, при досягненні якого гаджет не зможе (припинить працювати. Подальше зниження температури на значному проміжку часу може призвести до часткового або повного виходу з ладу окремих елементів смартфона. Потрібно розуміти, що пристрій охолоджується до температури навколишнього середовища не миттєво, і дані вірні у випадку, коли сам девайс остудився до зазначеної температури.

Небезпечний мороз для смартфона

Порада: щоб уникнути утворення конденсату на внутрішніх поверхнях пристрою, не вмикайте свого змерзлого мобільного друга відразу після того, як принесли його з морозу. Дайте йому спершу трохи зігрітися при кімнатній температурі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *