Не всі рівні. У Кемерово закрилася пекарня, де не обслуговували геїв

Скандали з участю різних соціальних груп – звична справа в сучасному суспільстві. Нещодавно одна з таких ситуацій сталася в Кемерово, де тимчасово закрилася пекарня місцевих бізнесменів, братів Ипатовых, за, нібито, образа геїв.

“Ласкаво просимо, але не всім”

Ніяких доказів того, що в пекарні дійсно не обслуговували геїв, немає, однак незадовго до цього на їх дверях і, правда, висіло дивне оголошення. У місцевих ЗМІ є свідчення того, що на вході пекарні висіла табличка, де грубим чином повідомлялося, що в ній не обслуговують представників сексуальних меншин.

Крім того, перевірка Росспоживнагляду виявила безліч порушень і недоліків. За офіційною версією, саме це послужило однією з причин тимчасової зупинки виробництва.

Антон Іпатов, один із засновників пекарні, назвав всі нападки “брехливими” і повідомив, що заклад закривається тимчасово, до врегулювання юридичних питань. Окремо він наголосив, що якість їхньої продукції відповідає нормам і не є причиною паузи в роботі.

Втім, в одному з телевізійних сюжетів, що стосується горе-таблички, Іпатов дійсно виступав проти представників нетрадиційної сексуальної орієнтації. Коментуючи ситуацію, він заявив, що “подібні люди підривають загальноприйняту систему сімейних цінностей”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *