Не пальцем, і навіть не ключем: щоб не підхопити будь-яку інфекцію, у ліфті я натискаю кнопки іншим предметом

Розвиток епідемії коронавіруса в Ухані змушує жителів шукати витончені способи, як уникнути контакту з інфекцією. У великих багатоквартирних будинках часто використовують ліфти. Китайські медики поділилися порадами, як можна виключити контакт руки з кнопкою.

Що радить фахівець

Чень Чжицзинь не рекомендує користуватися ліфтом при підйомі на свій поверх, радячи піднятися по сходах, але при цьому не торкаючись до перил. Якщо ж у людини проблеми з суглобами або ще з чим-небудь, з-за чого йому важко підніматися сходами, то найкращий варіант уникнути зараження – доторкатися до кнопок ліфта яким-небудь предметом з вузьким кінчиком. Це зведе площа дотику до мінімуму, а ризик переходу вірусу на руки буде мінімальний.

Для натискання зручно використовувати залізний ключ. Проте найнадійніший варіант – кулькова ручка з висувним наконечником. Після натискання його можна прибрати всередину, не торкаючись до нього руками. Недоліком використання кулькової ручки є ризик того, що це може забруднити кнопку, що може викликати обурення домовласника.

Чень Чжицзинь також повідомив, що в деяких китайських ліфтах тепер будуть видавати пасажирам зубочистки. Однак їх використання не гарантує захист від інфекції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *