Не містика, а експеримент завдовжки 50 років: незвичайні дерева в Японії

Японія – це дивно красива і незвичайна для європейця країна. Можна навіть назвати її загадковою. У цій азіатській країні виявили неймовірне явище – кола з дерев. Виглядають вони подібно нез’ясовним колам на кукурудзяних полях. Але на відміну від них, явищу в Японії є цілком логічне пояснення. Але яке?

Довгий експеримент

Справа все в тому, що в 1973 році ліс поблизу міста Нитинан зробили експериментальним лісовим господарством. Тут вирішили вивчити, як щільність посадки дерев впливає на їх ріст. Для дослідження вчені посадили сугі у формі кіл з різним діаметром.

І ось, через 50 років, ми можемо спостерігати таку дивовижну картину. Вийшли справжні кола з дерев. Правда, видно вони тільки з висоти пташиного польоту.

Проведене дослідження показало, що щільність посадки дерев дійсно впливає на їх ріст. Можна помітити, що рослини в кожній колу ростуть по-різному.

Раніше в Японії хотіли прибрати ці дерева через 5 років, але на даний момент ведуться обговорення подальшої долі унікальних “дерев’яних кіл”. Їх хочуть залишити, адже це явище помітно навіть з супутника “Гугла”!

Невідомо, що буде далі. У всякому разі, чиновники виступають проти зрубу сугі, враховуючи те, який результат дав проводиться експеримент.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *