Індійський блогер висловив свою любов до Іванка Трамп сміливим фотошопом, і перша леді не проігнорувала почуття хлопця

Завдяки почуттю гумору індійського співака і актора Дилджита Досанджха візит Трампа в Індії став не тільки політичним, але й гумористичним подією. Дилджит вирішив поекспериментувати з фотошопом і відредагував знімок Іванки Трамп, що позує на тлі Тадж-Махала. Невідомо, якої реакції він хотів домогтися, але реальність явно перевершила всі очікування, тому що Іванка особисто прокоментувала жартівливий фотошоп Дилджита.

Вдалий жарт

Індійська знаменитість Дилджит Досанджх знайшов нове кохання в особі Іванки Трамп. І на цей раз його почуття не залишилися без відповіді! Під час свого візиту в Індію Іванка зробила фото на тлі знаменитої мечеті, мавзолею – символу великої любові – Тадж-Махала. Дилджит проявив кмітливість і з допомогою фотошопу додав себе на цей знімок.

Шанувальники оцінили жарт актора, і сама Іванка Трамп прокоментувала її в Твіттері. Вона написала, звертаючись до Дилджиту: «Спасибі, що відвезли мене в захоплюючий Тадж-Махал. Це був досвід, який я ніколи не забуду!»

А ось ще один цікавий фотошоп з просторів мережі. Судячи з одягу Трампа, він побував на фестивалі фарб Холі, який щорічно святкується навесні.

Ось так творчість і любов до гумору допомагають зарядитися гарним настроєм!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *