Індія: чоловік повернув картку виборця для виправлення і отримав її з фотографією собаки

Посвідчення особи виборця – важливий документ в Індії. Воно видається представниками Центральної виборчої комісії, та підтверджує право людини голосувати на виборах. Зазначений документ можна також використовувати і для ідентифікації особи. На картку наклеєна фотокартка власника, внесені його особисті дані.

Можливі помилки

Подібні документи заповнюють люди. Саме наявність горезвісного людського чинника призводить до появи різних помилок і неточностей. Найчастіше трапляються невеликі помилки в написанні імені або адреси власника. Проте одного разу при складанні картки промахнулися дуже сильно.

Суніл Кармакар, житель села Рамнагар, нещодавно отримав дуже дивне посвідчення. Замість його фотографії на знімку була зображена собача морда. Чоловік тут же подав заяву про помилку і попросив працівників комісії виправити документ. Картку у Сунила взяли і попросили через кілька днів прийти за виправленим варіантом.

Недбалість або знущання

Однак ніяких змін в документ так і не внесли. Сунилу вдруге вручили посвідчення з собачої фотографією. Чоловік навіть не знає, то працівники комісії до всього ставляться безладно або халатно, то хтось просто вирішив над ним зло пожартувати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *