найстаріший водій Америки: Джо Ньюману з Флориди 107 років, але він і сьогодні за кермом яскраво-червоного кабріолета

Хто сказав, що потрібно йти на пенсію і що старість перешкода для роботи? 107-річний чоловік зі Сполучених Штатів Америки довів, що вік не перешкода! Чоловік каже, що він дуже хороший водій і поки не збирається кидати улюблену роботу. Це і правильно, адже не просто так кажуть: треба знайти таку роботу, щоб ходити на неї із задоволенням.

Таксист-пенсіонер

Пенсіонер по імені Джо Ньюман з Сарасоты штату Флорида сьогодні їздить на яскраво-червоному кабріолеті та таксує по вулицях протягом дев’яноста років. Уявити складно, але так і є. Звичайно, сьогодні його графік не такий, як, наприклад, 30 років тому. Тепер в основному він працює на прохання сусідів або просто виїжджає за місто разом зі своєю 99-річною нареченою Анітою.

Аніта каже, що Джо – хороший водій, коли він сідає за кермо у неї не виникає страху і відмовок, щоб не їхати з ним. «Я майже не закриваю очі під час поїздки», – зазначає вона.

«Я завжди дотримуюся правил дорожнього руху, зосереджений за кермом, не пропускаю жодного дорожнього знаку і не забуваю сигналити, якщо це необхідно», – зазначив Джо Ньюман. Нещодавно пенсіонер продовжив своє водійське посвідчення до 2020 року.

На наше запитання про секрет довголіття Джо відповів: я бажаю кожному знайти свою роботу і просто продовжувати дихати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *