найнудніше телебачення в світі, яке шалено затягує

Іноді звичайні сюжети можуть затягувати сильніше трилера з хитромудрим сюжетом. Ви можете собі уявити, щоб ловля лосося в реальному часі приковувала до себе увагу тисячі телеглядачів? А як вам передача про те, як рубають дрова, і потім вісім годин горить вогонь у каміні? У Норвегії практично немає гучних новин, тому вони придумали для себе новий формат реаліті-шоу, дивитися на те, як ходять кораблі, рубаються дрова, ловиться риба або в’яжеться светр в реальному часі. І всі будуть дивитися, так як раптом вони відійдуть від екрану, а в цей час станеться щось неймовірне?

Сьогодні — розповідь про експериментальному телебаченні в Норвегії, яке транслює буденні події у прямому ефірі. Пробним випуском було 7-годинну подорож по Бергенського залізниці. В кінці цієї передачі 76-річний літній чоловік, подивилася її цілком, на кінцевій станції встав, щоб забрати свій багаж, перебуваючи у себе в кімнаті перед телевізором…

Пробний варіант виявився напрочуд успішним і сподобався приблизно 1 мільйону норвежців (а це практично 1/5 частину всього населення країни), тому Томас Хеллум і його колеги вирішили не зупинятися на цьому і подивитися, куди це може привести.

Результати виявилися досить несподіваними. 😉

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *