найкрасивіший чоловік одружився, і в нього є дитина: тепер шанувальниці розчаровані зовнішнім виглядом його обраниці

Ім’я поета з ОАЕ Омара Боркана добре відомо світовій блогосфері у зв’язку з давнім скандалом, причиною якого стала, як не дивно, приваблива зовнішність чоловіка. У 2013 р Омара разом з двома його партнерами депортували з Саудівської Аравії. В якості причини висилки вказувався той факт, що місцеві мешканки могли захопитися видатної красою хлопця. І хоча минуло кілька років, Боркан як і раніше знаходиться під пильною увагою публіки, але вже з іншого приводу.

Невідповідний вибір

За кілька минулих років з моменту депортації Омар багато зробив для влаштування свого життя. Сьогодні у 29-річного чоловіка є кохана дружина і син, але громадськість в соцмережах обурена його вибором.

Зокрема, прихильниці Боркана критикують зовнішність його дружини Ясміни, яка, на їх думку, не гідна такого красивого чоловіка. Подписчицы вказують на недоліки її особи, в тому числі допускаючи можливість застосування ботоксу.

“Франкенштейн”, “Дракула” і “Знедолені”: 10 найбільш часто экранизируемых книг
Тельці схожі на Чубакка: які герої “Зоряних воєн” уособлюють кожен знак
Пляшка з гарячою водою: фахівець поділився способом заснути в жарку ніч

Тим не менш фотографії, які викладає Боркан в соцмережах, вельми красномовно підтверджують, що він щасливий зі своєю сім’єю і анітрохи не шкодує про зроблений вибір. Це відзначають і багато передплатники, які захищають Ясмину і її право на особисте щастя з коханою людиною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *