найкрасивіша кінь у світі живе в Туреччині: вона ніби вся з золота

Сама чудова кінь у світі виглядає так, ніби її занурили у золото. У Китаї цих незвичайних красенів називають «кіньми з небес». Це досить рідкісна порода, і все в природі сьогодні існує близько 1200 особин.

Прекрасна генетична риса

Ці тварини є прямими правнуками зниклого туркменського коня, який жив у давні часи. Згодом була виведена порода ахалтекінська. З причини свого походження ці конячки досить витривалі.

Тварина належить до чистокровних порід, так як є откалиброванной верхової конем, яка протягом 5 тисяч років не мала схрещувань з іншими видами.

На далеких забігах крихкий на вигляд ахалтекінець проявляє незвичайну загартування. Денні переходи, які досягали 200 кілометрів і могли тривати тижнями, були звичайними для туркменів: так подорожували по пустелі від колодязя до колодязя. Внаслідок цього кінь легко і просто переносить спрагу.

Кінь виглядає дуже ефектно c довгими, тонкими ногами. Ці великі тварини володіють великими виразними очима витягнутої форми. Але головною відмінністю є шкура ахалтекинцев, яка відсвічує сяйвом, завдяки особливій текстурі волосків.

Експерти встановили, що білки, що входять в структуру волосся, утворюють особливий зв’язок, внаслідок чого відбивають світло, в точності як метал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *