найкрасивіша дівчина-поліцейський з Німеччини поділилася своїм “повним фото”

Адріана Колесзар, що отримала популярність як найкрасивіша дівчина-поліцейський з Німеччини не побоялася викласти у своєму Instagram фотографію десятирічної давності, на якій її дуже важко впізнати з-за помітного зайвої ваги.

Челендж 2009 vs 2019

Серед яскравих фотографій самої красивої дівчини з Німеччини нещодавно з’явився знімок, який показав, як багато зусиль Адріана доклала для отримання цього “титулу”. На фото 10-річної давності повна дівчина не в найкращій формі і в ній важко визнати сьогоднішню красуню.

Ось що написала сама Адріана поряд з цим знімком:

Добрий вечір. Я приєднуюся з вами до челленджу. Для чого? Адже це не справжній челлендж. Який у цьому сенс? Дозвольте мені пояснити.

2008 vs 2018

Я тренувалася як на лівому фото, так і на правому. У віці 24 років це було не так, як у 34 роки. О, так, брови були іншими в той час. Безумство, що 10 років тому так було модно. У той час я думала, що до 30 років в моєму житті все закінчиться. А зараз? Я все ще мрію…

Дивно, як в деяких людях гармонійно поєднуються зовнішня і внутрішня краса. Життя Адріани перетворилася в казку про працьовитою і доброї Попелюшку, яка написала всім нам, що ніколи не пізно почати втілювати свої мрії.

А хто для вас є надихаючим прикладом?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *