«Навіщо ти одягла на ноги курей?»: шанувальники не оцінили туфлі Селін Діон

Незважаючи на те, що Селін Діон вже пішов шостий десяток років, вона досі може дати фору навіть найвідчайдушніших модницям. Співачка абсолютно не соромиться виходити в світ дивних вбраннях, які вирішиться надіти далеко не кожна дівчина.

Курячі туфлі

І ось в черговий раз Селін змогла здивувати публіку. Вона виставила в мережу фото, на якому її ноги прикрашають цікаві туфлі з пір’ям оранжево-червоного забарвлення і декором у вигляді пташиних голів. Шанувальники моментально оцінили обновку. “Що за кури у вас на ногах?”, – писав кожен другий фолловер.

Насправді, це далеко не курка, дизайнер таким чином зобразив вогняного фенікса, але ніхто з передплатників цього не вгадав. До речі, взуття зроблена на замовлення спеціально для Селін Діон. Незвичайні чоботи прикрашають пір’я і вогняне полум’я у вигляді різнокольорових шкіряних смужок. Вони створені в єдиному екземплярі дизайнером Кейтлін Доерті і символізують відродження і трансформації. Співачка присвятила обновку до випуску нового альбому Courage, також назвали і туфлі.

На словах все звучить красиво, а на ділі передплатники не оцінили шедевр високої моди, так само як і новий альбом. Спочатку він був на перших місцях у всіх чартах, але потім різко впав і до цих пір знаходиться в самому кінці списку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *