Nature Sound — безкоштовний генератор звуків природи для Android

Nature Sound — це безкоштовний додаток з високоякісними звуками грози, вітру, ліси, багаття. Надягайте навушники і занурюйтеся в атмосферу спокою.

Деякі вчені вважають, що стреси, депресії, психічні розлади сучасної людини викликані тією штучною атмосферою, в якій ми змушені постійно перебувати. Ми цілими днями сидимо за комп’ютерами, дивимося вечорами на миготливі екрани телевізорів — від цього дійсно можна зійти з розуму!

Дайте невелику перепочинок своєму змученому мозку за допомогою мобільного додатку Nature Sound. Це простий і безкоштовний генератор природних звуків, який дозволить вам трохи розслабитися і заспокоїтися.

Nature Sound — безкоштовний генератор звуків природи для Android Nature Sound — безкоштовний генератор звуків природи для Android

В даний час в програмі є дев’ять різних звукових потоків: дощ, вітер, багаття, ліс, поїзд і так далі. Ви можете комбінувати ці звуки, а також регулювати гучність звучання для кожного потоку. Так ви створите саме ту звукову палітру, яка вам подобається найбільше. Свій мікс можна зберегти для подальшого використання.

Додаток Nature Sound дуже просте і не містить будь-то додаткових налаштувань. Але з головним своїм завданням він справляється відмінно. Використовуйте його перед сном, в тривалих поїздках або навіть під час короткої перерви на роботі, щоб наповнити свою свідомість природною гармонією, красою та спокоєм.

Завантажити в google play

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *