Наталія Фріске виявила пам’ятник сестрі у одного з столичних кафе

Наталія Фріске виявила в одному з підмосковних кафе скульптуру, яка має схожість з пам’ятником, встановленим на могилі її сестри Жанни. У цьому закладі родичка популярної співачки опинилася невипадково. Про те, що в питному закладі стоїть бронзова фігура, що є точною копією пам’ятника на могилі Фріске, Наталії повідомила її передплатниць, написавши їй в особисті повідомлення. Сестра виконавиці хіта «Малинки» спробувала розібратися в ситуації.

Підмосковне кафе встановило при вході фігуру покійної співачки

В результаті Наталя вирушила на розмову з людьми, які працюють у цьому кафе. Працівники закладу розповіли дівчині, що фігура зроблена майстром, який помер кілька місяців тому. Також вони запевнили Наталю, що ця скульптура зовсім іншої людини. Нібито від неї відмовилися через несхожість.

Після сестра Жанни Фріске розмістила на своїй сторінці в «Инстаграме» відео, в якому розповіла, що на її прохання скульптуру все-таки прибрали, проте вибачень від працівників закладу вона не почула. Як мовиться, на жаль і ах!

Подавати заяву на підмосковне кафе Наталя не має наміру. Вона вважає, що варто покарати тих людей, хто брав участь у створенні цього пам’ятника.

Жанна Фріске немає з нами з літа 2015 року. Співачка залишила після себе безліч прекрасних пісень, які популярні донині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *