Наші хостели – розкіш. Подруга приїхала з Японії і привезла фото номерів дешевого готелю, в якому вона мешкала

Життя в тісноті – це норма для жителів Японії. Причиною є те, що у них хронічно не вистачає місця. Вузька ланцюжок густонаселених островів, значна частина яких вкрита горами і лісами, не дає можливості розгулятися. Таке життя не всім сподобається, але для японців це не примха, а частина буття. Фотографії дають наочну картину того, як виглядають номери одного з недорогих японських готелів.

Про що говорять ці фотографії

В Японії тісні не тільки квартири, але навіть номери в готелях. Подібне можна побачити і в Гонконзі, а в майбутньому, якщо населення Азії продовжить рости, то і в інших регіонах цієї частини світу.

Замість розкішних просторих номерів ми бачимо тісні і не особливо затишні кабінки, нагадують труни або купе. Розплата за невмілу демографічну політику, яку азіати взагалі майже не проводять, пожинаючи потім гіркі, але закономірні плоди.

На знімках показаний невеликий готель, що займає поверх офісної будівлі. Він включає в себе кілька коридорів, вздовж яких розташовуються крихітні житлові відсіки. Місця там так мало, що не можна навіть стояти. У них немає вікон і дверей, тільки фіранки на вході для усамітнення.

Можливо, подивившись на все це, ви відмовитеся від ідеї провести відпустку в Японії.

Конфіскували у сина телефон на 2 тижні: з його друзями довелося говорити мені
Що забув Невілл? Секрети фільмів “Гаррі Поттер”, які бачили не всі
І адреналін, і повага: підводна фотографія – хобі для романтиків

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *