Narrative Clip 2 — неймовірно зручна камера для блогера

Кожен рік, в рамках міжнародної виставки споживчої електроніки (CES), різні виробники представляють величезну кількість нової техніки і аксесуарів. Серед них, безумовно, можна відшукати і корисні пристосування для власників iOS-пристроїв.

До них належить і нова зручна камера Clip 2 від шведської компанії Narrative. Досить компактний пристрій дуже легко кріпиться за допомогою затискача до коміра сорочки або майки і фіксує зображення кожні 30 секунд.

Зовні камера не змінилася (якщо порівнювати її з попереднім зразком), зате обзавелася новими внутрішніми компонентами. На зміну 5 Мп камеру прийшла 8 Мп, кут огляду становить 86 градусів. Плюс до всього, Clip 2 підтримує Wi-Fi і Bluetooth.

Narrative Clip 2 — неймовірно зручна камера для блогера

Попередня версія камери вимагала підключення до комп’ютера, щоб перенести необхідні матеріали. Тепер, завдяки бездротовій мережі, зображення вантажаться на сервери компанії Narrative і потім групуються в колекції, підкреслюючи найцікавіші кадри. Мобільний додаток (iOS і Android) теж незабаром буде оновлено і надасть користувачам можливість ділитися зі своїми друзями важливими моментами зі свого життя.

Narrative Clip 2 — неймовірно зручна камера для блогера

Камера Clip 2 буде представлена в трьох кольорах (білий, чорний, червоний) і коштувати 199 $. На жаль, точна дата її виходу невідома.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *