Наречений перервав весільну церемонію і попросив наречену озирнутися: від несподіваного сюрпризу вона заплакала

Щоб стати вчителем, необхідно мати по-справжньому унікальний характер, повний терпіння і любові до дітей. Багато хто з професійних і відданих своїй справі вчителів стверджують, що учні для них – майже як друга сім’я. Але це зовсім не означає, що їх потрібно запрошувати на весілля, чи не так? Головна героїня цієї історії, майбутня наречена, також була віддана своїй професії, тому її чоловік вирішив зробити незвичайний сюрприз під час церемонії. Це змусило дівчину заплакати від радості.

Старанна робота винагороджена

Ліз викладає музику і дуже любить своїх учнів. Знаючи це, її наречений Оллі вирішив влаштувати особливий сюрприз для своєї коханої. На фотографіях видно, як щасливі закохані стоять біля вівтаря. Але раптово погляди присутніх направляються в задню частину церкви. Ліз не помічала подиву, поки її чоловік не попросив дівчину обернутися і вказав на те, що відбувається пальцем.

Побачивши це, Ліз одразу заплакала. Як виявилося, всі учні нареченої перебували на верхньому крилі церкви і від усієї душі співали пісню про кохання – «Тисяча років» Христини Перрі. Солодкі голоси юних хлопців змусили всіх завмерти від насолоди.

Напевно цей день Ліз запам’ятає на все своє життя, адже на весіллі були присутні відразу дві її сім’ї.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *