Наречена готувалася до весільної фотосесії за зачиненими дверима. Незабаром вона помітила, що за нею хтось підглядає

Весілля – це радісне і сумне подія одночасно. Молоді люди починають нове щасливе життя. Разом з цим, вони покидають рідні домівки, прощаються з дитинством. Дуже важко приходиться батькам молодят, їх бабусям і дідусям.

Бабуся акуратно спостерігала за весільною зйомкою внучки. Вона не хотіла її турбувати. Пізніше її помітили і запросили увійти.

Зворушлива подія

Діти дорослішають, виходять заміж, народжують своїх дітей. Цього неможливо уникнути. Це прекрасно розуміла бабуся чарівної нареченої з Цзянсу. Вона не хотіла заважати підготовці своєї внучки до волнительному події. Але їй хотілося більше надивитися на свою дитину. Бабуся вирішила сховатися за дверима і спостерігати за найпрекраснішою нареченою. Дівчині як раз робили святковий макіяж, а фотограф намагався зафіксувати цей момент.

Після того, як батьки розлучилися, наречену виховувала бабуся. Вони стали дуже близькі. В день весілля їм довелося розлучитися. Побачивши бідну бабусю, що спостерігає за дверима, друг нареченої запросив увійти. Фотограф і присутні в кімнаті були захоплені зворушливими відносинами бабусі і внучки. Весільний альбом поповнять чудові знімки, нагадують про щирих батьківських почуттях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *