Напис на двері громадського туалету в Лондоні спантеличила туриста

Одного разу я прочитала історію в інтернеті одного мандрівника. Він розповідав, що, коли був у Лондоні, то найбільше його здивувало не місцева архітектура, а туалет. Саме так, не дивуйтеся! Він знайшов громадський туалет, де при вході був напис: «Жінки можуть заходити безкоштовно, з леді – 1 пенс. Чоловіки можуть входити безкоштовно, а з джентльменів – 1 пенс». Поки мандрівник зі своєю дружиною бурхливо обговорювали відміну джентльмена від чоловіка, до них підійшов поліцейський і запропонував їм гроші, щоб ті змогли відвідати туалет.

У чому ж відмінність?

Я почала думати про це. І знаєте, все-таки є різниця між леді і жінкою, джентльменом і чоловіком. Тому що перші звикли за себе платити не тільки тому, що це потрібно, а тому, що вони звикли бути вдячними за те, що їм дають. Навіть якщо подяку не обов’язкова. Вони не будуть бігти, коли десь «халява», тому що вони знають, що можуть заплатити і вважають це необхідністю. Вони поважають себе, тому платять і дякують навіть тоді, коли нікого немає поруч і ніхто цього не оцінить. Ну і до того ж вони завжди готові допомогти, якщо комусь це потрібно.

Насправді, бути жінкою і чоловіком надзвичайно просто. Досить того, що вас народили. А ось стати людьми, що поважають себе і оточуючих, не просто.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *