Нахабний кіт так хотів потрапити в будинок, що навіть антимоскітна сітка не стала для нього перешкодою (відео)

Відео про котів – один з найпопулярніших напрямів в “Ютубі”. На цей раз дивимося ролик, який викладає нам урок наполегливості. Нахабний кіт потрапив в об’єктив камери в момент злому дверей. Так він наполегливо намагається увірватися в будинок свого власника. Для пухнастого улюбленця не існує перешкод. Не змогла зупинити тварина і антимоскітна сітка. Так сказати: “Бачу мету – не бачу перешкод!”

Коментар господині

Власниця наполегливого вихованця, 21-річна Надя Штурман, каже, що це не перший раз, коли десятирічний Філ намагається увірватися в будинок, і саме тому вона зняла відео, щоб зловити його на місці злочину.

На щастя, Філ не нашкодив собі, коли двері впала, і Надя вважає, що відео було веселим.

Вона сказала: “Ми не могли зрозуміти, як він проникає в будинок через “антимоскитку”. Так що з’ясувати вдалося завдяки зйомці. Він моторний кіт, тож стрибнув прямо з ходу, коли екран почав падати”.

“Спроба злому сітки була, ймовірно, самим смішним моментом, з усього, що він придумав досі”, – продовжувала задоволена господиня Філа.

Відео, героєм якого став спритний кіт Філ, миттєво став вірусним. Користувачі вражені майстерністю вмілого тварини. Адже далеко не кожен кот здатний на такі рішучі дії. Чи Не правда?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *