Награлися: як позбутися від аккаунта в Ping

Анонсована під час презентації Apple 1 вересня музична соціальна мережа Ping стала популярною всього за кілька перших днів. Варто відзначити, що в ній користувачі, які поновили свій плеєр iTunes до 10 версії, можуть спілкуватися один з одним і бачити, хто і які пісні завантажує, купує і слухає (В Apple розраховують, що це буде сприяти більш активним продажам музики в iTunes App Store).

Однак, як виявилося, не всі користувачі медіаплеєра ради нововведення, і багато хто із задоволенням відмовилися б від «нав’язаної» їм соціальної мережі. Зробити це, як виявилося, дуже просто, а відповідну інструкцію призводить Cult of Mac.

Для цього варто виконати наступні дії. У iTunes перейти в iTunes Store. У правому верхньому куті панелі навігації користувач побачить свій ID. На нього потрібно навести курсор миші, і у спадаючому вікні вибрати «Account» («Обліковий запис»). На цьому етапі, можливо, доведеться ввести свій пароль в iTunes.

Десь посередині сторінки облікового запису користувач побачить фразу «Ping: включений» і опції «включити» і «вимкнути». Без докорів совісті потрібно натиснути на кнопку відключення сервісу.

Награлися: як позбутися від аккаунта в Ping

Система iTunes видасть запит на підтвердження відключення Ping з попередженням про безповоротне видалення облікового запису даного користувача з нової соціальної мережі. У цьому випадку також варто йти до кінця і підтвердити видалення аккаунта в Ping.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *