Набридли одноманітні тренування? Спробуйте Mini Bands!

Ми дуже любимо комплекси вправ з власною вагою. Вони дозволяють займатися спортом в будь-якому місці і в будь-який час, відмінно опрацьовуючи при цьому всі групи м’язів. Однак навіть самі хороші речі мають властивість з часом набридати. Пропонуємо урізноманітнити рутину з допомогою простого і універсального спортивного тренажера — гумового кільця Mini Bands.

Mini Bands набирає стрімку популярність завдяки своїй універсальності і великій різноманітності вправ, які можна виконувати з допомогою цього тренажера. Використання гумової стрічки дозволить вам опрацювати ті групи м’язів, до яких звичайним способом ви б ніколи не «дійшли».

Ми пропонуємо вам ознайомитися з прикладами вправ, які рекомендується виконувати з Mini Bands. Виберіть з них 5-7 самих необхідних і виконуйте кожне протягом 30 секунд з 10-секундним перервою між підходами. Виконавши цей комплекс 3-5 разів без зупинки, ви відчуєте, що вам більше вже нічого не треба.

Зверніть увагу, що, незважаючи на свою вбивчу простоту, ці гумові кільця дозволяють виконувати вправи різними способами. Експериментуючи з розміром і щільністю стрічки, можна в значній мірі змінювати навантаження і склад працюючих м’язів. Так що цілком можливо, що Mini Bands в результаті зможе замінити для вас цілий комплекс складних тренажерів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *