Набридли нудні фото біля скульптур? Подивіться на людей, які вміють жартувати

Ви, напевно, багато разів бачили, як люди роблять селфи. Вони роблять це скрізь : у парках, на площах і навіть вдома. У цій статті ви побачите кілька незвичайних фотографій зроблених зі статуями і на їх фоні. Такі фотографії вже точно не дадуть вам занудьгувати!

Фотографії

Основна проблема всіх повсякденних фотографій і фотографій з подорожей – це те, що майже всі фото схожі між собою.

В якості прикладу візьмемо фотографії зі статуями і монументами. У кожній фотографії однакова ідея. Потрібно, щоб було видно людину і скульптуру.

Орієнтуючись на це люди роблять скрізь однакові і прості знімки, адже досить проявити трохи імпровізації, і ваша фотографія стане унікальною і незвичайною.

Кілька забавних пародій

Отже, ось кілька незвичайних фотографій зі статуями :

  • Цей чоловік не побоявся забруднити білі речі, зате фотографія заграла зовсім новими фарбами і нудною її вже точно не назвеш!
  • А на цій фотографії дівчата вирішили встати в позу, аналогічну позу статуї. Вийшло досить незвично, чи не так?
  • Ще один чоловік, який дуже забавно позує разом зі статуєю.
  • А ця дівчина навіть не побоялася залізти на статую, щоб зробити дуже круту фотографію! Виглядає, наче ведмідь викрав її!Ну а жінка на другому фото просто сфотографувалася на тлі статуї Посейдона. Якась фотографія вам подобається більше?
  • Вам ніколи не хотілося дати п’ять статуї? Якщо хотілося, то цей чоловік виконав вашу мрію!
  • А дивлячись на цю фотографію, може скластися відчуття, що величезний людина з міді душить цю бідну жінку. Ось що творить правильна поза!
  • А на цій фотографії дівчина переглядається зі статуєю мексиканця. Виглядає забавно, а як ви вважаєте?
  • А ось підліток робить вигляд, що статуя влупила його бейсбольною битою. На таку фотографію цікаво дивитися і виглядає незвично.

А ось приклад звичайної нудною фотографії. Яка з цих двох подобається вам найбільше? Перша чи друга?

  • Ще одна цікава фотографія, на якій дівчина щось шепоче трубача.

Висновок

Дивлячись на ці фотографії, у вас напевно піднявся настрій. Ви і самі можете зробити подібні фото, включивши уяву і проявивши трохи креативності. В майбутньому на таке зображення буде приємно дивитися навіть через багато років, після того як вона була зроблена.

Не варто недооцінювати гумор у фотографіях, адже, як ви вже напевно переконалися, завжди краще і цікавіше дивитися на незвичайні знімки, ніж на прості!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *