На зображенні можна побачити турботливого тата, але чи можете ви вгадати, скільки у нього дітей

Якщо ви любите головоломки, то пропонована задачка вам явно сподобається. Ви не тільки зможете розслабитися, але і проявіть кмітливість, тренуючи пам’ять і логічне мислення. А це дуже важливо, бо допомагає розвитку особистості та позбавляє від рутини повсякденного життя.

Вгадуємо, скільки у папи дітей

На картинці на початку статті представлена знайома ситуація: на підлозі посеред кімнати безладу сидить виснажений батько після інтенсивного спілкування зі своїми чадами. А от скільки їх? Постарайтеся знайти відповідь за 10 секунд.

Цього часу достатньо, щоб оглянути кімнату і зрозуміти, що ніхто з дітей не сховався в затишному місці. Вирішити завдання слід, використовуючи логіку.

Якщо знайшли відповідь, давайте звіримо його з правильним. Ще раз розглянемо завдання. На що варто звернути увагу?

Підказки на малюнку виділено кружечками. Отже, ми бачимо дві пари взуття. Це свідчить, що у тата як мінімум двоє дітей. Туфлі і великі кеди, судячи з усього, належать батькам.

Звернемо увагу, що в правій руці тато тримає пляшечку з соскою. Напевно той, для кого вона призначена, ще не ходить самостійно. Здогадалися? У турботливого тата з представленої картинки троє дітей. Легко впоралися із завданням? Прийміть наші вітання!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *