На вулицях Копенгагена посадять фруктові дерева та кущі, щоб жителі і туристи могли безкоштовно перекусити

Чи траплялося вам, гуляючи по місту, раптово відчути гострий напад голоду? Напевно траплялося, і не раз. Як ви чинили в таких випадках? Спішно пірнали в перше-ліпше кафе? А якщо місто знаєш погано, та де там найближче кафе – незрозуміло? Що ж, тоді це ваші проблеми. «Порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих» – так міркують майже скрізь. Скрізь, крім Данії.

Турбота про ближнього

Міська рада Копенгагена на нещодавній раді постановив, що в місті, в різноманітних громадських зелених зонах, посадять безліч фруктових і ягідних дерев, які будуть громадськими.

Це означає, що фрукт або ягоду з такого дерева можна буде спокійно рвати без вагань і докорів сумління. Робиться подібне якраз для того, щоб зголоднілий перехожий міг трохи перекусити за допомогою смачних плодів.

Громадські землі і урожай для данців не рідкість, а тепер з’являться ще й громадські фрукти і ягоди. Крім того, для гостей міста, незнайомих з розташуванням «харчових зон», буде функціонувати спеціальний додаток, за допомогою якого можна буде побачити, де можливо утамувати голод. Ось це називається – турбота про ближнього!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *