На телешоу актор Володимир Епіфанцев зізнався, що причиною розлучення з дружиною стали його численні зради

Володимир Епіфанцев є досить відомим актором. І тим більше всім цікава його особисте життя. Їй знаменитість і поділився під час інтерв’ю в передачі “Прямий ефір”. Визнання виявилося не самим вважати, і від того більш мужній вчинок Володимира.

Зради як причина

Єпіфанцев признався, що розлучення з дружиною стався із-за постійних його зрад. Анастасія давно підозрювала чоловіка в невірності. Цьому сприяло багато, навіть СМС, надіслане їй помилково. Одного разу вона застукала чоловіка в готельному номері, але вже без гості.

Постійні з’ясування відносин не могли не принеси своїх плодів: пара вирішила подати на розлучення. Але деякий час вони приховували справжні мотиви такого рішення від широкої публіки. І ось Володимир вирішив розповісти людям всю правду.

Він визнав, що зради мали місце, причому неодноразово. Актор розповів про свої стосунки з іншими жінками. зустрічався з ними він регулярно і без докорів сумління. Причому стверджує, що причиною зрад було постійне моральний тиск з боку дружини.

Рішення зізнатися Володимир пояснив бажанням почати все з чистого особи. Він сповідується, щоб надалі більше нікого не обманювати. Добре, якщо так, але ж дружину він уже втратив.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *