На що тільки люди не плавають! Найоригінальніші моделі човнів

Люди з давніх часів звикли подорожувати по воді. Для цього вони винаходили і винаходять різні моделі човнів, завдяки яким можуть дістатися до потрібного їм місця. Крім цього, оригінальні варіанти засобів для пересування завжди звертають на себе увагу.

Хто самий оригінальний?

Звичайні човни вже в минулому. Тепер люди плавають на самих незвичайних плотах і човнах, які зовсім не схожі на своїх предків.

Це рішення для використання пластмасових пляшок більш правильне. Адже більшість людей викидають їх, забруднюючи навколишнє середовище.

А це пливе по річці співак з Австралії. Судячи з усього, він так любить гітару, що вирішив навіть човен зробити в її формі.

Важливо знати, що всі ці човни створювалися згідно з певними правилами. Адже якщо не дотримуватися законів фізики, то можна швидко піти на дно. Тому створення цих човнів зажадало як знань, так і відмінною фантазії. Погляньте на них!

З риби, птиці та картоплі теж може вийти екзотика: як я видаляю свою сім’ю
Торт “Зоряна ніч” для фанатів Ван Гога: покроковий рецепт з фото
Сусідка “напуває” свої помідори бражкою. Я сміялася з неї, а тепер теж так роблю

Кожна модель по-своєму унікальна і оригінальна. На таку човен буде складно не звернути увагу. Схоже, що всі ці люди не уявляють свого життя без подорожей по воді.

Звичайно, по океану плисти на подібних спорудах досить небезпечно. Зате відправитися в тур по річці – саме те. А у варіанті з гамаком можна навіть трохи відпочити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *