На сайті Apple з’явилася промо-сторінка Life on iPad

На минулому нещодавно презентації Apple оновила свої планшетні комп’ютери iPad. Тепер вони стали ще тоншими, ще могутніше і ще зручніше для використання. Але що значать всі ці сухі технічні характеристики? Рівним рахунком, нічого. Для нас, як для покупців, головне — це зрозуміти, навіщо ж нам потрібен iPad. Багато скаржилися на те, що Apple забула про відповідь на це найважливіше питання. Але нова промо-сторінка на сайті Apple ставить всі крапки над «i».

На сторінці розміщені 6 дивовижних історій, присвячених тому, як люди використовують iPad і як він допомагає їм у роботі і творчості. Це історії про спортсменку, танцюристів, лікарів та інших людей — справжніх професіоналів, які знаю відповідь на питання «Навіщо потрібен iPad» і кожен день використовують планшет від Apple.

Спортсменці iPad допомагає аналізувати власні тренування і знаходити можливості для поліпшення результатів; хірургів з Японії — стежити за станом організму пацієнта; працівнику, який обслуговує вітряні станції — не носити з собою тонни папірців.

Неозброєним оком видно, як iPad дає можливість покращити роботу і реалізувати свій творчий потенціал мільйонам людей по всьому світу. iPad дійсно робить наше життя простіше і нова промо-сторінка на сайті Apple — ще одне тому підтвердження.

А як ви використовуєте свій iPad?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *