На російському ринку з’явиться новий китайський бренд смартфонів

Першим його представником стане пристрій з відмінним дисплеєм, потужною камерою.

У четвертому кварталі 2019 року в Росії офіційно з’явиться новий бренд смартфонів — TCL. Першим його представником стане TCL Plex з незвичайною технологією оптимізації зображення.

Компанія TCL випускає не тільки смартфони під однойменним брендом, але ще й Alcatel і BlackBerry. TCL Plex і наступні пристрої займуть нішу між двома іншими марками.

На російському ринку з’явиться новий китайський бренд смартфонів

TCL Plex представили на виставці IFA 2019. У ньому виробник вирішив реалізувати свій досвід у розробці екранних панелей: в цьому плані вона займає друге місце в світі та перше в Китаї. Пристрій використовує технологію оптимізації зображення NxtVision, яка робить кольори більш насиченим, а також посилює чіткість і контрастність.

Більш того, система бере участь у роботі камери. Остання складається з трьох модулів. Дозвіл основного — 48 Мп. Камера вміє знімати 4K-відео, а також уповільнені ролики з частотою 960 кадрів/с. Нейромережі допомагають зробити зображення краще — зокрема, регулюють яскравість і пригнічують шуми.

На російському ринку з’явиться новий китайський бренд смартфонів

6,53-дюймовий IPS-дисплей має дозвіл FullHD+. Смартфон оснащений потужним процесором Qualcomm Snapdragon 675, а також 6 ГБ оперативної і 128 ГБ вбудованої пам’яті. На скляний корпус TCL Plex нанесено голографічний малюнок.

Скільки смартфон буде коштувати, поки не відомо.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *