На перший погляд це стильне кафе. Насправді це шкільна їдальня у звичайній малайзійської школі

В одній зі шкіл Малайзії, в Пенгане, з’явилася їдальня-кафе. Це стильний і затишний заклад напевно припаде до смаку місцевим учням. Для Малайзії це досить незвичайне явище. Користувачів “Фейсбуку” просто в захваті.

Детальніше про заклад

Зазвичай у шкільних їдальнях Малайзії подають тільки найдешевшу їжу. Хоча її якість цілком прийнятна, до цих ресторанів і кафе таким закладам харчування дуже далеко. Але одна з їдалень у Пенгане стала винятком.

Назвати цей заклад розкішним все ж не можна, але на фото видно, що зовні воно виглядає майже як справжнє кафе. Автором проекту є Pauh Jaya Pulau Pinang, який вирішив перетворити типову шкільну їдальню в затишне і пристойний заклад. Коли зняті там фотографії побачили користувачі соціальної мережі “Фейсбук”, вони були буквально шоковані (в хорошому сенсі). На фотографіях видно, що не тільки інтер’єр, але і набір страв виглядає досить солідно. Користувачів “Фейсбуку” з Малайзії кажуть, що ніколи не бачили в їх країні настільки розкішних закладів.

Що стосується цін, то вони не вищі, ніж в інших шкільних їдалень. Школярі, звичайно, будуть раді бачити на перервах такий великий набір якісних страв, і за це задоволення доведеться заплатити зовсім не багато.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *