На орендованій квартирі на шафі стояв предмет, схожий на освіжувач повітря: коли студент до нього придивився, то зрозумів, що орендодавець шпигує за ним

Кожен з нас дуже трепетно ставиться до свого особистого простору. Сьогодні нашим героєм став американський студент, який зіткнувся тим, що господар квартири, яку він винаймає, нахабним чином за нею підглядає. Молодий чоловік розмістив відповідний пост у Мережі і отримав більше 4 тисяч коментарів.

Цілком таємно

Молодій людині сподобався і район проживання, і вартість оренди, тому угода була укладена дуже швидко. Студент зазначив, що господар квартири дуже привітний, що не могло не порадувати.

Наступні кілька тижнів студент насолоджувався свободою і самостійністю. Поки не зрозумів, що предмет на шафі – це зовсім не освіжувач повітря, а камера з прекрасним оглядом і функцією запису звуку.

Молодий чоловік розмістив з цього приводу гнівний пост. І спитав поради у передплатників. Останні, до речі, не могли упустити можливість покепкувати з студентом. В результаті всі передплатники розділилися на два табори. Одні стверджували, що господар квартири підла людина і на нього слід подати в суд. Інші ж вважали, що таким чином чоловік хотів підстрахуватися, адже надання житла студентам – це завжди великий ризик. І лише одиниці порадили мирно поговорити з господарем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *