На iPad можна буде працювати з Windows-додатками?

На iPad можна буде працювати з Windows-додатками?У планшетного комп’ютера Apple iPad є всі шанси стати універсальним пристроєм для використання не тільки звичайними користувачами, але і представниками сфери бізнесу, а також в професійних цілях. А все завдяки програмі віртуалізації Receiver від компанії Citrix Systems, яка дозволить працювати на iPad з додатками операційної системи Windows 7 (і з успіхом використовувати всю функціональність пристрою в них). Цікава стаття на цю тему з’явилася в блозі GigaOm.

Суть в тому, що компанія Citrix розробила програму Receiver і технологію Xen, які дозволяють дистанційно керувати віртуальною Windows-машиною. Додаток Receiver буде адаптовано для iPad. У результаті власники планшетного комп’ютера Apple зможуть працювати з Windows-додатками. Більш того, в рамках однієї сесії можна запускати декілька програм для Windows 7.

Багато професіоналів вважають, що відсутність у iPad апаратної клавіатури і миші обмежать можливості використання планшетного комп’ютера в сфері бізнесу, навіть при доступі до додатків Windows 7, хоча остання ОС від Microsoft чудово адаптована для роботи з сенсорним інтерфейсом.

Як відомо, майбутнє будь-якого пристрою сильно залежить не тільки від апаратної складової, але і програмної, а завдяки віртуалізації у iPad можуть з’явитися перспективи у ще одній сфері людської діяльності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *