На iOS 12.4 повернувся джейлбрейк. Все із-за помилки Apple

Але не поспішайте прошивати свій iPhone.

У новій версії iOS повернувся баг, який виправили ще в iOS 12.3. Завдяки цьому на сучасні айфони тепер можна встановити джейлбрейк Pwn20wnd. Він безкоштовний і доступний широкому загалу.

Користувачі в Твіттері підтверджують успішну прошивку своїх смартфонів. Поки що не всі твіки адаптовані під iOS 12.4, але поступово розробники це виправлять.

Це перший випадок за багато років, коли джейлбрейк виходить так швидко після реліза нової версії iOS. Захист Apple стає все досконалішими, а джейлбрейк-співтовариство зменшується з кожним роком. Стабільна прошивка вже досить хороша, так що ризикувати заради пари функцій готові все менше користувачів.

Уразливість в безпеці так називається не без причини. Разом з можливістю перепрошивки iPhone ви отримуєте пару неприємних «бонусів». Зокрема, сторонні додатки можуть отримати повний доступ до смартфону і вкрасти ваші дані. Те ж саме стосується і шкідливих сайтів.

Якщо вам не цікавий джейлбрейк, не поспішайте переходити на нову версію ОС, поки баг не виправлять. Вже оновилися? Будьте обережні з додатками, які встановлюєте на смартфон або планшет, по можливості користуйтеся тільки App Store. Також намагайтеся уникати незнайомих сайтів.

Джейлбрейк Pwn20wnd на GitHub→

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *