На фото знаходиться 6 солдатів, які сховалися в лісі: британські військові продемонстрували чудеса камуфляжу

Ви добре вирішуєте головоломки? Це зображення в “Твіттері”, опубліковане британською кавалерією, є чудовим тестом для вашого зору і здібностей вирішувати головоломки. Багато людей в Мережі спробували розгадати цей знімок, але вийшло не у всіх. Спробуйте і ви вирішити загадку нижче.

Добре заховалися

Справа в тому, що деякий час, кавалерія британської армії розмістила в “Твіттері” фотографію, під якою просила людей знайти шість солдатів в кадрі.

Тепер весь світ знає, що армійські чоловіки і жінки значною мірою удосконалили мистецтво камуфляжу, і ця картина є яскравим прикладом цього. Але користувачі Мережі не з тих, хто ухиляється від випробування. Навпаки, вони надягають капелюхи Шерлока, виймають трубку і незабаром починають пошуки в лісі.

Звичайно, не всі змогли виявити всіх солдатів, і щоб допомогти людям, кавалерія Великобританії виклала ще одну фотографію з розкритими частково офіцерами.

Незабаром після цього гра в здогади набрала потужних обертів, і люди почали публікувати свої відповіді. Більшість їх них були невірними. Передплатники зламали голови, розгадуючи цю головоломку.

Пізніше кавалерія змилосердилася над усіма і вказала всі ті місця, де сховалися відважні солдати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *